galvaobl

MOJE DOMÁCÍ LÁZNĚ

Ano, mám doma lázně a ne, nemá to nic společného s tím, že bydlím v lázeňském městě. Ke svým dvěma novým domácím mazlíčkům jsem se dostala velkou oklikou, ale opravdu velkou. Bylo to na dovolené v Egyptě. Tuhle zemi miluju už od dětství, fascinovala mne svojí historií a vůbec na mne dýchala kouzlem minulosti. Poprvé jsem se do ní podívala asi před 15 lety s rodinou na dovolenou a zcela jsem jí propadla. Začala jsem se tam vracet, jak jen to šlo a svojí láskou jsem nakazila i svoji dceru Kačenku, která tam již 8 let žije a pracuje.
Takže v loňském roce jsem zase trávila dovolenou v Egyptě a dcera mne vzala s sebou ke kamarádce Milušce na nehty a ta mi poprvé udělala galvanizaci obličeje, tedy jen jeho půlky. Před galvanizací jsem si říkala, že to vlastně ani nepotřebuju, že na svůj věk ten obličej ještě nevypadá tak hrozně, ale výsledek po 5 minutách galvanizace mne opravdu překvapil. A už červíček hlodal, ale to jsem ještě ustála. Měla jsem opravdu pocit, že to ještě nepotřebuji, víc mne tížilo postupné uvolňování kůže různě po těle. Znáte to, váha nahoru, dolů, 2 těhotenství, přechod a přesto, že se snažím hýbat, pravidelně cvičit a jíst zdravě tak už to na určitých částech těla začalo vypadat nevalně. S radostí jsem zjistila, že existuje i galvanický přístroj na tělo a ten mne zaujal mnohem víc. Tak jsem se domluvila s Miluškou, že budeme galvanizovat ruce, kde při upažení již visela kůže od lokte až k podpaždí jako hadr a ještě s celulitidou a i to bolelo. Protože už jsem měla letět domů, galvanizovali jsme obě ruce a jen jednou, takže sice výsledek byl vidět, ale ne tak, jak jsem očekávala. Až doma jsem zjistila, že bolest znatelně ustoupila a i celulitida byla o poznání míň vidět. Takže abych to zkrátila, za rok jsem letěla na dovolenou znovu, ale v kufru jsem již měla zakoupené gely na galvanizování těla a byla jsem domluvená s Miluškou, že uděláme intenzivní kůru a pokud uvidím výsledky a hlavně, pokud uvidí výsledky manžel, až se vrátím domů, tak že si ty přístroje pořídím domů.

A výsledky se opravdu dostavily, bolest se úplně ztratila a navíc jsem zjistila, co vše si můžu galvanizovat – strie na břiše, celulitidu na zadečku a nohou apod. Hned po návratu jsem si objednala přístroje a potřebné gely a vrhla jsem se na galvanizování sebe, ale i manžela. U manžela jsem hlavně potřebovala spravit převislou kůži na horních víčkách a opravdu to zabralo. Jsme oba teprve na začátku používání obou přístrojů a testování, na co vše je to dobré, a svoje osobní zkušenosti budeme postupně zveřejňovat.

Mým cílem není někomu něco vnucovat. Mne po léta trápily visící ruce a musela jsem i v létě nosit něco s rukávem, abych neděsila lidi. Po galvanizaci už mohu nosit tílka, tak bych ráda svoji zkušenost sdílela s potřebnými.

Ivana

Komentáře

komentáře

4611 reakce

Komentáře jsou uzavřeny.