thermometer-temperature-fever-flu

NÁVOD JAK STOPROCENTNĚ ONEMOCNĚT

Pokud chcete onemocnět, je třeba proto něco udělat a uvidíte, že to není nic složitého.

V první řadě je třeba si nenechat nic líbit a alespoň jednou  za den se rozčílit a tak škodit játrům, účinek se  zvětší zapitím vzteku alkoholem. Závist je také vhodná a nic nikomu neodpustit ani po desítkách let naše šance na nemoc jenom zvyšuje. Pesimismus a strach, nejlépe ze všeho, vedou k žádoucí depresi. Není vhodné s lidmi vycházet dobře, buďte ve střehu a útočte jako první, tak se rychle zhorší funkce ledvin.

Vhodným rozptýlením je čtení všech dostupných bulvárních časopisů, černých kronik, nově vyvěšených parte a obcházení čekáren lékařských ordinací, kde se dozvíme také o nemocech ostatních pacientů a velmi malé naději na jejich vyléčení.

Domácí zvířata nejsou vhodná, pes nebo kočka stojí spoustu peněz, museli byste s nimi chodit ven a uklízet po nich.

Kladu všem na srdce, aby se  vyhnuli jakékoli fyzické aktivitě, úzkostlivě používali dopravní prostředky a chodili pěšky jen minimálně. Do přírody a vůbec ven nechoďte často, slunce, vítr, bezvětří, déšť, sucho, zima ale i teplo mohou zlepšit naši náladu, imunitu a zdravotní stav. Spát choďte v nepravidelnou hodinu a určitě až po půlnoci, prosím v ložnici nevětrat a usínat při zapnuté televizi a s mobilem pod polštářem.

Jíst je třeba naopak často a pouze velké porce. Nejlépe nám poslouží margariny, pasterizované mléko, umělá sladidla, veškeré produkty z pšenice a uzeniny. Téměř všechny běžné potraviny už obsahují glutamáty, což je pro náš účel vhodné. Zelenina i ovoce nepatří do jídelníčku. Pro ohřev jídla  je nejlepší mikrovlnná trouba, zcela jistě rozbije strukturu bílkovin. Pokud jíte, neseďte u stolu a s jídlem neztrácejte čas. Je ideální, pokud se u jídla pohádáte nebo vyřešíte důležité telefonáty.

Obyčejná voda je pro koně, proto ji pijte málo a pokud musíte, vyberte si limonády. Je jedno, jestli slazené cukrem nebo umělým sladidlem. Lékaře navštěvujte velmi často a zajímejte se o všechny dostupné druhy očkování. Pokud by očkování nehradila zdravotní pojišťovna, nelitujte svých finančních prostředků. Odměnou Vám bude ochromená imunita a větší pravděpodobnost rozvoje chronického neurologického onemocnění.

Tak vidíte přátelé, že onemocnět není složité.

Pokud by se našel někdo, kdo by chtěl být zdravý, musel by dělat pravý opak a ještě něco navíc.

Ale stojí to vůbec za tu námahu?

Slávek

 

Komentáře

komentáře

3722 reakce

Komentáře jsou uzavřeny.