Cow-Wallpaper-Desktop-photos-free-download

AKCE „MLÉKO DO ŠKOL“ DĚTEM NEUŠKODÍ

Tak se podařilo najít finance na zásobování školáků mlékem. Někteří politici jsou spokojeni, jak před volbami ukázali svůj zájem o zdraví dětí. Výrobci mléka našli nový odbyt, vše zaplatí stát, tedy daňový poplatníci.

 

Nemám nic proti výrobcům mléka a jejich poctivé a nedoceněné práci. Zřejmě i samotní politici opravdu věří, že mléko je nezbytné pro zdravý vývoj dětí a jejich silné kosti. Politik je povětšinou laik a tak jim to nemám za zlé. Ten kdo se měl ozvat ve prospěch školáků je potichu. Profesionálové, dětští lékaři, měli v samém zárodku zarazit mléko na cestě do škol.

 

Kravské mléko je nápoj pro telata, těm jediným prospívá. Pro děti a dospělé je pasterizované mléko vyloženě nezdravé a nebezpečné. O negativech pití kravského mléka dávno mluvil a psal význačný český léčitel pan páter Ferda a věda mu dala za pravdu. Alergie, anémie, plicní astma, průjmy – to je jenom vzorek nemocí, za kterými je pití kravského pasterizovaného mléka. Pro naše děti příroda vymyslela lidské mateřské mléko. Toto mléko je optimální pro malého človíčka, ale ani takové mléko není určeno pro školáky.

 

Dětští lékaři jsou zatím potichu. Mléko se chystá na cestu za školáky. Přesto tato akce „Mléko do škol“ dětem neuškodí.

Věřím dětské intuici a jejich rodičům, kteří už dávno ví, že kravské mléko zdraví dětí ani dospělých neprospívá.

 

Slávek

Komentáře

komentáře

4401 reakce

Komentáře jsou uzavřeny.