výsledek

JAK JSEM SE VYHNULA PLASTICKÉ OPERACI

Říkala jsem si, jak nejlépe představit technologii Galvanic Spa System a proto jsem oslovila svoji klientku a udělala jsem s ní rozhovor o jejích pocitech a zkušenostech s tímto přístrojem.
Paní Jitka je žena zhruba v mém věku, štíhlá a aktivní, která se snaží zdravě stravovat a má pozitivní přístup k životu.
Přestože používala kvalitní, většinou přírodní kosmetiku, byla pleť na jejím obličeji suchá, barevně nevyvážená, měla zvětšené póry a ztrácela elasticitu. Sama už uvažovala o plastice horních víček, takže tento přístroj brala jako poslední pokus před chirurgickým zákrokem.

1. Jak ses k této technologii dostala? Já to samozřejmě vím, ale ať mají představu i ostatní.

Jitka: Přes moji dceru, která ti dělala nový web, jsem od tebe dostala nabídku na vyzkoušení galvanického přístroje na obličej a protože jsem uvažovala o plastice horních víček, tak jsem si řekla, že nemám co ztratit. Vůbec jsem neměla představu, jak uvedený přístroj vypadá a jak to celé probíhá.
Před první galvanizaci jsi mi přístroj předvedla, vysvětlila použití a ihned jsme přešly k praktické ukázce. Ošetření bylo příjemné, jako jemná masáž obličeje, a hned po první aplikaci jsem si všimla, že mám jemnější pleť a že se mi zvedla horní víčka.

 

2. A kdy sis všimla výraznějších změn?

Jitka: Vzhledem k mojí pracovní vytíženosti jsme mohly provádět galvanizaci jen jednou týdně, i když nejlepší by to bylo každý třetí den. Takže opravdu výraznou změnu jsem uviděla až za 14 dnů, po druhé galvanizaci. Pleť byla svěží, zmizela suchá místa, byla jemnější na dotek a největší radost jsem měla z pozvednutí horních víček.

 

Po třetím ošetření jsem byla u sousedky na kávě a ta se mě ptala, jestli jsem si něco dělala s obočím, že je s ním něco jinak, že je tak nějak výš. Na to jsem jí odpověděla, že s obočím nemám nic nového, ale oční víčka se vracejí nahoru na svoje místo.

 

3.Jaký je tedy tvůj celkový dojem po ukončení této kůry?

 

Jitka: Pro mě bylo seznámení s touto technologií velkým přínosem. Myslím si, že ženy ve středním a vyšším věku by o sebe měly pečovat a tento přístroj by se mohl stát dobrým doplňkem každodenní péče.
Momentálně mám za sebou 8 galvanizací, ale určitě budu v této péči pokračovat, abych vypadala podle svých představ a hlavně se vyhnula zákroku u plastického chirurga. Objednala jsem si tenhle přístroj domů a už se těším, až ho budu používat sama. A to jsem od něj na začátku nic moc neočekávala.

 

4. Děkuji za rozhovor. Chtěla bys ještě nakonec něco dodat?

 

Jitka: Ano, tahle technologie nezvedá jenom vrásky, ale i sebevědomí.

 

Děkuji ještě jednou za rozhovor a budu se těšit na pokračování
Ivana

Komentáře

komentáře

2879 reakce

Komentáře jsou uzavřeny.