kolotoč

IMUNITA JE JAKO ROZTOČENÝ KOLOTOČ

Vím, že nadpis mé úvahy vypadá nesmyslně, ale propojení vzpomínky z dětství s odbornou tematikou je názornější. V mojí mateřské škole byl na zahradě kolotoč, na kterém jsme jako děti trávili hodně času, nastupovalo se i za jízdy, pokud se rychle netočil. Když ale někdo nám nesympatikcký hodlal přistoupit, zrychlili jsme otáčky – a neměl šanci.

Bakterie, virus nebo plíseň nás napadnou pouze při poklesu obranyschopnosti těla, které se říká imunita. Imunitou rozumíme komplex úrovně psychické a emocionální energie spolu s aktivitou bílých krvinek a tvorbou protilátek. Pozitivní myšlenky a emoce zvyšují „otáčky“ kolotoče naší imunity tak, že patogenní organismus nemá šanci naskočit a ničit naše zdraví. Je jasné, že nutnou podmínkou je dobré fungování našeho těla a jeho jednotlivých orgánů. Moderní fyzika popisuje svět často jako tanec energie o rozdílných frekvencích. Jenom frekvence energie odlišuje skálu od dřeva nebo vodu od páry. Zvýšení frekvence vibrací našeho mentálního, emocionálního a vitálního těla zlepšuje fungování fyzického těla a je uzdravující. Tak vytváříme vůči zevním původcům onemocnění nepřátelské a obranyschopné prostředí. Existují jedinci, kteří celý den chodí naboso ve vysoké trávě a nepřinesou na sobě domů klíště, kteří obklopeni houfem nemocných infekcemi sami neonemocní. Proslulý prorok a lékař Nostradamus mnoho let léčil pacienty zasažené morem byl s nimi neustále v kontaktu a přesto sám neonemocněl – na rozdíl od svých nejbližších. Jeho manželka i děti na morovou infekci zemřely.

Negativní myšlenky, negativní emoce, neláska k sobě, málo pohybu, málo vody, málo spánku, nevhodná strava v nesprávnou dobu a také  například očkování, to vše zpomaluje a nakonec úplně zastaví kolotoč naší imunity. Pak na něj „přistupují“ a usazují se infekce, nikdo nelikviduje tělesné buňky s odlišným programem a objevuje se rakovina.

Pravda o našem zdraví je jednoduchá, ale vyžaduje mnoho správných informací. Budu se i nadále snažit Vašemu zdraví přínosné informace poskytovat. Jak s nimi naložíte, je už na Vás.

Spokojený život ve zdravém těle Vám z kolotoče přeje Slávek

Komentáře

komentáře