Galvanické ošetření pleti obličeje

Samotné použití tohoto přístroje je jednoduché, stačí jednou vidět a vyzkoušet a pochopíte to.

Galvanické lázně

Pokud Vás uvedené přístroje zaujmou a budete mít zájem si je zakoupit nebo jen vyzkoušet

Představme si

Galvanické ošetření pleti obličeje

Galvanický proud se používá ve zdravotnictví a kosmetice přes 70 let, ale díky galvanickému přístroji pro domácí použití, si můžete dopřát toto ošetření v pohodlí domova a za přijatelnou cenu. Tento přístroj používá patentové samonastavitelné galvanické proudy, které asistují při dodání klíčových přísad do pokožky a posilují omlazující efekt. Galvanické ošetření fungují na základě principu, podle kterého se stejné náboje navzájem odpuzují, zatímco opačné se přitahují.

Samotné ošetření probíhá ve dvou krocích.

Pro první krok se používá před ošetřující gel, který odstraňuje nečistoty, uvolňuje póry a obsahuje měsíček, vanilku a mořskou řasu a používá záporný náboj, stejně jako přístroj.

Na druhý krok se používá ošetřující gel s ageloc technologií, hořčíkem, argininem, výtažky z růže, santalového dřeva a jasmínu a kladným proudem, který vytlačí nečistotu z hluboké vrstvy pleti a vtlačí tam užitečné složky z ošetřujícího gelu a aktivuje vlastní tvorbu kolagenu a elastinu.

A co to umí ?

1.Vyhlazuje vrásky a působí jako prevence proti vráskám a ztrátě elasticity kůže

2.Sjednocuje strukturu, vyhlazuje nerovnosti i jizvy a řeší změnu pigmentace a žilky

3.Hloubkově čistí a detoxikuje kůži, stahuje póry a hydratuje

4.Vypíná povislá víčka a kontury obličeje

5.Rozjasňuje pleť obličeje, opticky zvětší oči a vrací mladistvý vzhled

Průběh ošetření obličeje galvanickým přístrojem

Galvanické ošetření těla

Nejen obličej lze ošetřovat galvanickým proudem.

Výborné výsledky má i péče o klasické „problémové“ partie.

Zajímá Vás…

Jsou v péči o tělo nějaké rozdíly?

Na ošetření těla lze použít i galvanický přístroj na obličej s nastavitelnou hlavicí na tělo, nebo si zakoupit speciálně vyvinutý galvanický přístroj na tělo, který je větší, má patentovaný vodivý povrch pro použití na tělo a využívá pulzující galvanické proudy.

Při použití se speciálním gelem dodává vaší pokožce až 10x více důležitých látek než přístroj na obličej s tělovým nástavcem. Galvanický přístroj na tělo snižuje viditelnost celulitidy, vyhlazuje pleť, strie i jizvy a tvaruje. Používá se s gelem, který oživuje a čistí pokožku, zvyšuje buněčnou energii, aktivuje lym.systém a zpevňuje pokožku. Po galvanizaci je doporučeno použít hydratační a tvarovací mléko, které zvyšuje účinky galvanizace a zanechává pokožku hladkou a hydratovanou.

Opět použití je opravdu jednoduché, stačí nanést gel na přístroj, zapnout a můžete galvanizovat vaše tělo. Oba přístroje mám doma, oba dva používám od června 2016 a jsem s výsledky více než spokojená.

Na přiložených fotografií můžete vidět změny na mém těle i obličeji a také na obličeji mého manžela – ano, i muži mají své dny

Ivana P.