nv618

DNES MÁME NOVOLUNÍ V BLÍŽENCÍCH VE 21.43

Toto novoluní je důležité pro osoby narozené ve znamení Blížence a nám ostatním otevře téma cestování, možného studia a zlepšení komunikace. Pokud využijeme energie novoluní, můžeme konečně dotáhnout důležitou část svého života k úspěšnému konci. Taky nás povede k zamyšlení, zda neplýtváme svojí energií na něco či někoho a jestli by nebylo dobré s tím přestat. Více komunikujme, propojujme se, prostě více mluvme a pak ještě více jednejme. Pokud o něco opravdu stojíme, tak si za tím jděme a energie novu nám k tomu pomůže. A nebojme se říct o pomoc, nebo využít náhodného setkání, může to hodně ovlivnit naši budoucnost.

Pokud máte chuť něco ve svém životě změnit, využijte dnešní energie a pusťte se do toho. Proberte si své záznamy, vyčistěte hlavu a využijte nově otevřených možností.  Pokud dlouho stagnujete na jednom místě, tak lze využít silných energií novu a konečně se pohnout z místa. Udělejte potřebné změny, nebo je vesmír udělá za vás.

A pokud jste měli dopoledne zmatené jako já, když jsem musela 2x na poštu pro balíček, protože jsem zapomněla občanku, tak vydržte. Jen to dopoledne je, jako by mozek přestal pracovat, nedám dohromady rozvinutou větu a pro všechno jdu dvakrát, protože cestou zapomenu, pro co jdu.
Tak se hodím do klidu a počkám, až to novoluní přejde a jen si užiji ty silné energie a mozek nechám odpočívat, stejně je dnes k ničemu.

Zdravotně si dávejte pozor na ramena, paže, ruce, dýchací orgány, průdušky a plíce.
Pokud máte náladu a čas tak meditujte, držte půst a je vhodný čas i na nějaké to kouzlení.

Tak krásné novoluní přátelé

 

Komentáře

komentáře