pexels-photo-155643

DRUHÝ BŘEZNOVÝ ÚPLNĚK 31.3.2018 ve 14.36

Druhý úplněk v měsíci je nazýván modrý, ale opět upozorňuji, že to není o barvě, co uvidíte na obloze, tak ať nejste zklamaní. Zajímavé je i to, že od tohoto úplňku, budou všechny úplňky devítkové, to znamená, že když sečtete všechna čísla v datu, dostanete 9. A číslo 9 v numerologii symbolizuje naplnění či dokončení, spojuje nehmotný svět s tím hmotným, je to dokonalá síla životních zkušeností.
Tento úplněk bude ve znamení Vah. Jeho energie je velmi silná a bude se nám vracet minulost. Budeme mít zvláštní sny, potkávat staré známé a připomínat se budou i nedořešené situace z minulosti. Je potřeba se na vše podívat z jiného úhlu pohledu a hledat lepší řešení.
Energie tohoto úplňku přeje velkým životním změnám ať už v partnerských vztazích či v kariéře. Buďte vnímaví ke znamením či „náhodným setkáním“ a nepromarněte žádnou šanci ke změně. Využijme tuto sílu a transformujme svůj život a proměňme naše sny a touhy na realitu.
Mohou se objevit i možnosti cesty do zahraničí, nové nabídky studia, jako přednášky či kurzy nebo i pracovat na sobě. Potvrdíme si, jak moc už dokážeme být sami sebou, důvěřovat svému srdci a intuici a mít se rád. Přijmout a vážit si sám sebe, milovat své tělo a i všechny stinné stránky své duše. Energie úplňku budou zvýrazňovat i naše špatné vlastností, jako je beraní tvrdohlavost, hádavost nebo ješitnost Vah, takže hrozí hádky a kolize, které stejně k ničemu nepovedou, a vyřčená slova už těžko vezmete zpátky. Pokud ty silné energii úplňku budete mít problém ustát, tak odpočívejte, meditujte, odlehčete stravu, hodně pijte a zůstaňte raději doma.

Zdravotně si dávejte pozor na ledviny, moč. měchýř, žíly a kůži.

Komentáře

komentáře