winter moon

NOVOLUNÍ NASTANE 18.12.2017 v 7,30 hod.

Bude ve znamení STŘELCE, tak je důležité pro osoby narozené ve znamení Střelce a je také spojováno s příchodem zimního SlUNOVRATU. Pro všechna ostatní znamení bude otevírat NOVÉ SMĚRY, ať už pro nové vědomosti, cestování nebo sebevzdělávání.

Pět planet Slunce, Luna, Saturn, Venuše a Merkur bude v zákrytu a dohromady budou mít velkou sílu. Může to mít vliv i na elektrickou ENERGII, spotřebiče nás můžou trochu pozlobit a doporučuji ZÁLOHOVAT data v počítači.

Novoluní bude také o VZPOMÍNÁNÍ na osoby či situace z minulosti. Vše, co jsme ještě nedořešili, je nutné DOKONČIT a novoluní nám může ukázat NOVÝ ZPŮSOB řešení. Energie Novu přináší zvídavost, nové poznání, nová přátelství a pročišťuje vše zastaralé.

Je to i období k ROZJÍMÁNÍ, pochopení smyslu existence, duchovnímu posunu a uvědomování si celé TRANSFORMACE vědomí lidstva.

Budeme hledat naše vlastní touhy, směr cesty duše a naše nové cíle. Novoluní nám dodá ENERGII opustit ty, kteří k nám již nepatří a posunout se dále.

ZDRAVOTNĚ: citlivé budou játra, stehenní kost, křížová kost, kostrč, kyčelní svalstvo, kyčelní kloub, bederní obratel, bederní svalstvo.

Komentáře

komentáře