štír

NOVOLUNÍ nastane v sobotu 18.11.2017 ve 12:42 ve znamení Štíra.

Tento den bude Slunce i Luna ve znamení ŠTÍRA.  Štír je vodní znamení, patří tedy pod živel VODY stejně jako Ryby a Rak. Štíří, opravdu silné energie jsou magické a tajemné. Vládne mu planeta PLUTO, která ovládá sílu, davy a její energie buď přinášejí ÚSPĚCH, nebo ZKÁZU. Štír si pamatuje stará zranění a křivdy. A toto novoluní je pomůže uzdravovat, abychom mohli začít s čistým štítem.

Obecně je toto novoluní o lásce a vztazích. Začněte si svůj život řídit sami a nenechte se ovládat ať už minulostí nebo lidmi okolo vás. OTEVŘETE svoje srdce lásce a osvoboďte se od starých omezení a vzorců. Není dobré v sobě dlouho POTLAČOVAT negativní energie, vztek, nebo pocit oběti, je třeba ODPOUŠTĚT a jít dál.
Vnímejte svoje pocity, myšlenky a ZRUŠTE zátěž minulostí. Použijte silné energie obnovy Štíra a buďte jako je fénix, který vzlétá z vlastního popela. Pokud žijete u moře, využijte očistné síly slané vody a požádejte moře o VYČIŠTĚNÍ, jak vás, tak celé vaší rodové linie. Pokud tuto možnost nemáte, udělejte si slanou koupel, nebo alespoň MEDITACI na toto téma.
ZDRAVOTNĚ si dávejte pozor na močový měchýř a pohlavní orgány.  Jsou v tomto dni obzvlášť citlivé, proto se snažte o ně pečovat a neprochladněte.

Komentáře

komentáře