březen

ÚPLNĚK 2.3.2018 V 1.51

Bude ve znamení Panny, proto je tento úplněk důležitý pro osoby narozené v tomto znamení. Panna patří pod nadvládu elementu Země stejně jako Býk a Kozoroh. Úplněk v Panně zvyšuje psychické napětí tak se udržujte v rovnováze a vyhýbejte se vypjatým situacím a negativním lidem.
 
Energie tohoto úplňku podporuje očistu, zbavování se starého a příprava na to nové, co přichází. Již dnes budeme mít potřebu být otevření a sdílní. Ujasníme si svoje hlavní životní témata, uděláme si pořádek ve vztazích a v lidech okolo nás. Uvědomíme si, co je pro nás potřebné a jak má vypadat naše realita.
 
Samotný úplněk má tu sílu upozornit na chyby, odkrýt nedostatky a najít řešení. Budeme víc vnímavý sami k sobě, ale i ke svému nejbližšímu okolí. Všeobecně se tento úplněk soustředí na téma zdraví, spolupráce, vztahy, komunikace, ať už v mluvené nebo psané verzi. Může nabídnout i řešení v oblasti kariéry a tedy i peněz. Je vhodný čas na plánování svých snů, projektů a svojí budoucnosti. Můžete se výrazně posunout i díky spolupráci s druhými lidmi a i díky situacím okolo vás.
A co dnes pro sebe můžete udělat? Odpočívat, meditovat, zapálit si svíčku. Uvařit si detoxikační čaj, jíst lehčí stravu. Dnes je i vhodný čas udělat něco pro své vlasy.
 
A hlavně prožijte den v radosti a lásce a nezapomeňte, že s úsměvem jde všechno líp.
 
Zdravotně si dávejte pozor na slinivku břišní, tenké střevo, slepé střevo, tlusté střevo, trávicí ústrojí, dvanácterník, konečník, smyslové orgány: oči a uši.

Komentáře

komentáře