měsíc

ÚPLNĚK V BLÍŽENCÍCH ZÍTRA 3.12.2017 v 16,47 hod.

Tento úplněk je důležitý pro osoby narozené ve znamení Blíženců. Blíženec je vzdušné znamení jako Váhy a Vodnář – patří tedy živlu Vzduch. Blíženec je hodně komunikativní, až upovídaný. Tak celý den bude jako toto znamení zmatený, spontánní a upovídaný. Chce to klid, uvařit si kávu či dobrý čajík a zpomalit myšlení i pohyby.
Úplněk nám ale přinese i možnost lépe vidět své cesty a sny a také možnost, jak je zrealizovat. Všechno, co možná bylo v uplynulém roce nejasné, nyní dostane jasnější obrys. Úplněk to otevře, ale během celého prosince bude cítit obrovská úleva. Věnujte zvýšenou pozornost lidem i situacím, mohou přinést informaci, jak dál, tak ať to nepropásnete. Pokud máte jasný záměr, úplněk vám ukáže, kde máte překážky, co opustit (závislosti, zlozvyky) a až do novoluní máme čas k posílení těla i ducha.
Máme i složitější konstelaci Mars, Uran, Pluto, která úplňkem zesílí. Může to způsobit záplavy, přílivové vlny, a když se k tomu přidá Uran v opozice na Mars, tak i zemětřesení a zvýšenou sopečnou činnost. Ze znamení na tom bude nejlépe Střelec, budou mít více energie, ale zvýšenou opatrnost doporučuji Rybám, Pannám i Blížencům.

Opatrní buďte při cestování, ale i při komunikaci, ať už ústní či písemné.

Po zdravotní stránce si dejte pozor na Ramena, paže, ruce, dýchací orgány, průdušky, plíce, nervové spoje pro sensoriku a motoriku, krevní kapiláry (výměnný systém).

Tak pokud vaše srdce po něčem touží, jděte si za tím a poslouchejte svoji intuici.

Jen vy tvoříte svoji realitu, tak už vykročte za svými sny.

Přeji krásný první advent a hezký úplňkový den

Ivana

Komentáře

komentáře